Szpachle

Szpachle
  

404 SPRAY PUTTY

Bardzo dobrze wypełniająca, poliestrowa szpachla natryskowa.
Duża przyczepność do przygotowanych powierzchni aluminiowych, stalowych, z laminatu PS oraz właściwie utwardzonych dwuskładnikowych gruntów, podkładów i farb nawierzchniowych. Nie nakładać na produkty jednoskładnikowe i grunty reaktywne. Posiada wysokie właściwości izolujące. Jako warstwy następne stosować materiały dwuskładnikowe.
Dostępne opakowanie: 1 l.

422 FINE

Drobnoziarnista szpachla wykończeniowa
Szczególnie łatwa w modelowaniu w cienkich warstwach i obróbce wysokimi granulacjami materiałów ściernych P150-P320. Do wykończenia powierzchni uprzednio naprawianych szpachlami wypełniającymi, jak również do usuwania niedużych wgnieceń i uszkodzeń powłoki lakierowej. Przeznaczona do obróbki ręcznej oraz maszynowej materiałami ściernymi na sucho. Nakładać w cienkich warstwach do 2 mm. Właściwie utwardzona nie zakleja papieru ściernego.
Dostępne opakowania: 210g, 500g, 1,8 kg

460 LIGHT

Uniwersalna szpachla o obniżonym ciężarze właściwym
Zalecana do naprawy dużych powierzchni, np. dach, drzwi, pokrywa bagażnika. Do karoserii samochodów osobowych i ciężarowych, nadwodnych
elementów łodzi. Przyczepna do różnego rodzaju powierzchni: stal, ocynk, aluminium, podkłady akrylowe, stare powłoki lakierowe.
Dostępne opakowania:
1,0 l, 3,0 l. 

470 FULL

Uniwersalna, drobnoziarnista szpachla wypełniająca
Łatwa w modelowaniu i obróbce ściernej, zarówno w grubszych jak i cienkich warstwach. Do nakładania na powierzchnie stalowe i z laminatów PS. Obróbka szlifierska maszynowa lub ręczna, na sucho. Po utwardzeniu nie zakleja papieru ściernego.
Dostępne opakowania: 210g, 500 g, 1,8 kg, 4,5 kg.

471  MULTI

Wielofunkcyjna szpachla poliestrowa o obniżonym ciężarze właściwym
Posiada bardzo dobre właściwości wypełniające i wykończeniowe. Bardzo łatwa w mieszaniu i aplikacji. Po utwardzeniu nie zakleja papieru ściernego. Szlif można rozpocząć papierem P120. Przyczepna do różnego rodzaju powierzchni: stal, ocynk, aluminium, podkłady akrylowe, stare
i trwałe powłoki lakierowe, laminaty PS.
Dostępne opakowanie:
1,5 l.

472 GLASS

Szpachla kompozytowa z włóknem szklanym.
Łatwa w modelowaniu i obróbce ściernej. Skuteczna na powierzchniach stalowych, aluminiowych i laminatach PS. Przeznaczona do obróbki ręcznej i maszynowej materiałami ściernymi na sucho. Szlif zgrubny P120-150. Właściwie utwardzona nie zakleja papieru ściernego podczas szlifu. Wysoka przyczepność i wytrzymałość mechaniczna wzmacnia elementy po naprawie blacharskiej.
Dostępne opakowania:
210 g, 500 g, 1,5 kg.

475 GLASS LIGHT

Super lekka szpachla z włóknem szklanym
Posiada bardzo dobre właściwości wypełniające, łatwa w modelowaniu zarowno w grubych jak i cienkich warstwach oraz jest łatwa w obróbce. Zwiększa wytrzymałość mechaniczną obrabianego elementu. Przeznaczona do wypełniania nierówności na powierzchniach stalowych i poliestrowo-szklanych. Do obróbki ściernej na sucho, maszynowo lub ręcznie.
Dostępne opakowania: 1l.

480 ALU

Drobnoziarnista szpachla z płytkami aluminium
Bardzo łatwa w modelowaniu cienkich warstw i obróbce ściernej papierem o gradacji od P150. Szpachla ma podwyższoną odporność na temperaturę i obciążenia mechaniczne. Do stosowania na elementy stalowe narażone na podwyższoną temperaturę oraz obciążenia mechaniczne (drgania). Do obróbki ręcznej i maszynowej materiałami ściernymi na sucho. Właściwie utwardzona nie zakleja materiału ściernego. Wysoka przyczepność i wytrzymałość mechaniczna wzmacnia elementy po naprawie blacharskiej.
Dostępne opakowania:
500 g, 1,5 kg.